Wemeco

Wemeco Sp. z o.o.

Produkcja konstrukcji stalowych, produktów z drutu, obróbka aluminium i stali nierdzewnych: klapy przemysłowe, schody, barierki oraz kontenery transportowe.

www.wemeco.com/pl

kart_logo

KarT spółka z o.o.

Produkcja maszyn i urządzeń, kompletnych linii technologicznych, form wtryskowych i rozdmuchowych, wykrojników, tłoczników. Obróbka skrawaniem metali i tworzyw, wykonywanie konstrukcji spawanych.

www.kart.com.pl

Compte-Fortech

FOR-TECH

Produkcja konstrukcji stalowych, magazynów, urządzeń transportowych, estakad, pomostów, balustrad, producent okien oraz drzwi z PCV i aluminium, wykonywanie usług z zakresu cięcia blach, spawania, piaskowania oraz malowania.

www.compte-fortech.pl

Tevema

Tevema

Produkcja różnego rodzaju sprężyn dla branży motoryzacyjnej, budowlanej, medycznej, elektro-technicznej, meblowej, oświetleniowej oraz innych. Firma dysponuje bardzo dużym potencjałem produkcyjnym, jest w stanie wyprodukować każdy rodzaj i typ sprężyn.

www.tevema.com.pl

GE

Ge Power Controls Sp. z o.o.

Produkcja wyłączników nadprądowych, wyłączników różnicowoprądowych, aparatów modułowych pomocniczych, rozdzielnic i obudów instalacyjnych, układów rozruchowych, wyłączników, rozłączników, wkładek topikowych i osprzętu, obudów ogólnego zastosowania, rozdzielnic i obudów systemowych, rozdzielnic dystrybucyjnych, wtykowych oraz trakcyjnych.

www.gepowercontrols.com

CSA2

CSA Sp. z o.o.

Dostawca w branży metalowej. Specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych przeznaczonych dla szerokiej grupy producentów narzędzi, sprzętu i maszyn. Oferta obejmuje przygotowanie produkcji, cięcie laserem, cięcie woda, zaginanie blach, cięcie blach, rur i profili, spawania oraz malowanie proszkowe.

www.csa-pl.com

Garos

Garos Sp. z o.o.

Produkcja maszyn spożywczych i ich komponentów. Firma dostarcza usługi od projektowania i rozwoju, aż po produkcję, instalację i wsparcie. Garos dba o rozwój istniejących już maszyn, tak, aby spełniały wymagania klienta oraz inwestuje w całkiem nowe rozwiązania innowacyjne.

www.garos.net

Valko

Valko Sp. z o.o.

Produkcja maszyn numerycznych do obróbki metali, automatyka przemysłowa, projektowanie i produkcja form wtryskowych. Ponadto najnowocześniejsza technologia obróbki blach polegająca na połączeniu wykrawania i krawędziowania umożliwia wykonywanie precyzyjnych kształtów w krótkich seriach.

www.valko.com.pl

tradcon

Tradcon Sp. z o.o.

Produkcja wszelkiego rodzaju form do termoplastów i elastomerów, głównie produkcją form do wtryskarek, form do pras, świadczy usługi obróbki skrawaniem oraz projektowania CAD/CAM.

www.tradcon.pl

czart-meble

Fabryka Mebli Czart

Produkcja mebli z drewna dębowego, olchowego i bukowego. Firma oferuje meble w szerokiej gamie wzorów i wybarwień, zgodnie z wymaganiami klienta. Ponadto wykonuje projekty indywidualne, takie jak zabudowy barów, wyposażenia restauracji itp.

www.mebleczart.pl

admet

ADMET Sp. z o.o.

Produkcja wyrobów metalowych, obróbka różnego rodzaju blach na maszynach CNC, obróbka stali, spawanie (metoda MIG i MAG) oraz lakierowanie. Firma współpracuje również z lakiernią proszkową i galwanizernią co pozwala na dodatkowe wykończenie wyrobu.

www.admet.waw.pl

Imex

PPHU IMEX

Produkcja narzędzi i oprzyrządowania dla różnych gałęzi przemysłu oraz detali precyzyjnych o dokładności 0,0025mm.Priorytetem firmy jest najwyższa jakość i precyzja wykonania. Dzięki nowoczesnemu specjalistycznemu sprzętowi firma podejmuje się wykonawstwa projektów skomplikowanych i bardzo trudnych.

www.imexilza.pl

abcrol

ABC ROL

Produkcja wysokiej jakości maszyn z branży rolniczej, w tym: pługów podorywkowych i dłutowych, kultywatorów, kompaktorów przedsiewnych, spulchniaczy, mulczerów. Firma zajmuje się również dystrybucją używanych maszyn roboczych, a także części – oryginalnych i zamiennych. Ponadto oferuje części produkcji wzmocnione węglikiem spiekanym.

www.abcrol.pl